Vážení zákazníci, využijte našeho online předprodeje vozů a testovacích jízd až k vám domu. Více informací ZDE
Dokonalý vozový park Dokonalý vozový park
Dokonalý vozový park


Na českém trhu bylo v roce 2018 prodáno již 20 638 vozů značky Hyundai, která již řadu let představuje nejrychleji rostoucí značku v ČR. Nejžádanějšími modely byly i30, ix20 a Tucson. Více než polovinu prodaných vozidel činí prodeje firemním zákazníkům.  Už od roku 2008 jsme díky našemu výrobnímu závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) ve slezských Nošovicích silným domácím výrobcem. Hyundai tak pokračuje v úspěšném oslovování stále většího počtu českých zákazníků a výrazně tím posiluje svoje postavení na trhu. Je velmi příjemné vidět na českých silnicích nové kvalitní vozy Hyundai, které postupně nahrazují modely jiných značek.

Současné portfolio automobilů Hyundai na českém trhu může uspokojit nejen soukromé, ale i firemní zákazníky, na které se v poslední době stále více zaměřujeme.

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu modelů: od i10 a i20, přes populární ix20,nejprodávanější řadu i30, inovovaný manažerský vůz i40, až po SUV Kona, Tucson a Santa Fe. V neposlední řadě mezi nimi najdete také užitkové vozy H350 a H-1. 

Samostatnou kapitolou jsou výjimečné ekologicky šetrné modely. Vedle Hyundai IONIQ hned ve třech provedeních: Hybrid, Electric a Plug-in Hybrid je to i plně elektrická Kona. Mimořádným ekologickým vozem je NEXO - představitel nové generace SUV na vodíkový pohon. 

Letošní rok je pro společnost Hyundai další příležitostí nabídnout náročným českým zákazníkům opravdu kvalitní vozy a přesvědčit je o přednostech svých produktů a služeb. Věříme, že díky kombinaci kvality, moderního designu, vyspělých technologií, atraktivní ceny a bezkonkurenční 5leté komplexní záruky bez omezení budeme pokračovat v naší úspěšné cestě.

OCENĚNÍ


1. Modely Hyundai jako VÍTĚZOVÉ V INTERNETOVÉM HLASOVÁNÍ
FIREMNÍ AUTO ROKU 2016

pro vozy:
i30 kombi v kategorii "Referentské vozy"
Tucson v kategorii "Manažerské vozy"

Firemní auto roku

 

2. Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v nezávislých bezpečnostních testech EuroNCAP
pro:
Tucson, Santa Fe, modelovou řadu i30, NEXO a IONIQ

Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v nezávislých bezpečnostních testech NCAP pro vozy Tucson a IONIQ


3. Ocenění ZELENÉ AUTO ROKU 2018 
pro:
Kona Electric

Zelené auto roku 2018


Ocenění ZELENÉ AUTO ROKU 2017 
pro:
modelovou řadu IONIQ

Zelené auto roku 2017

4. Prestižní ocenění iF Design Award
pro:
modelovou řadu i30,  IONIQ,
Tucson, i20 a Genesis

 

5. Ocenění RedDot Design Award 
pro:
modelovou řadu i30 a IONIQ
NABÍDKA MODELŮ

SLUŽBY

Menu